Šakių „Vyčio“ komanda pergale pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio etapą ir namie 85:74 (21:9, 19:21, 24:26, 21:18) įveikė Joniškio „Delikatesą“.

Serijoje iki trijų pergalių „Vytis“ pirmauja 1:0.

„Vyčio“ komanda susitikimą pradėjo atkarpa 10:4, o po 5 iš eilės Sheltono Jacksono taškų skirtumas siekė jau 11 taškų – 17:6. Šakių komanda toliau laikė vadžias savo rankose ir neleido „Delikatesui“ priartėti (28:17), Paulius Beliavičius nepamiršo, kad yra kapitonas, ir „Vytis“ pirmavo jau 38:24.

Po didžiosios pertraukos „Delikatesas“ ėmė naikinti deficitą (40:43), bet sulaukė poros tritaškių iš šakiškių – 49:40. Gyčio Radzevičiaus dėka skirtumas vėl tapo dviženklis (59:49), o ketvirtame kėlinyje atotrūkis dar išaugo – 72:58.

Joniškio komanda vėl atsitiesė (72:78), kai žaisti liko 3 minutės, o intrigą dar labiau įžiebė Gediminas Žalalis – 74:78. Augustino Jankaičio bauda ir dvitaškis ėmė naikinti svečių viltis (81:74), E.Jezukevičius pataikė baudų metimus, o vėliau A.Jankaitis dar pridėjo du taškus – 85:74. Skirtumas tapo nebeįkandamas Joniškio komandai.

„Vytis“: P.Beliavičius 19, Sh.Jacksonas 17, A.Jankaitis 12 (9 atk. kam.), E.Jezukevičius 11, G.Radzevičius ir T.Sebežiovas – po 8.

„Delikatesas“: T.Pažėra 18, N.Barauskas 16 (9 atk. kam.), Ž.Petraitis 15, D.Šimaitis ir G.Žalalis – po 12.