Monako „AS Monaco“ (19-11) krepšininkams nepavyko pratęsti įspūdingos pergalių serijos. Aštuonias pergales paeiliui iki tol Eurolygoje iškovojusi Donato Motiejūno ekipa namuose 80:98 (20:27, 24:31, 23:18, 13:22) nusileido Milano „AX Armani“ (13-17) ekipai.

D. Motiejūnas per 11 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 asmeninėmis pražangomis ir 3 naudingumo balais.

Dėl Eurolygos įkrintamųjų vilčių neprarandantys milaniečiai atsiplėšė prieš pat ilgąją pertrauką, kai surengė spurtą 11:2 ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą (44:58).

Trečiajame ketvirtyje dizaineriai“ jau pirmavo netoli 20-ies taškų, tačiau savo susikrautą persvarą išbarstė iki vienaženklio (62:71).

Visgi rungtynių pabaigoje „AX Armani“ vėl žaidė solidžiai ir susigrąžino turėtą persvarą.

Ši pergalė leido Milano ekipai atitrūkti nuo Kauno „Žalgirio“ per vieną laimėjimą.

Ketvirtadienį kauniečiai žais su Vitorijos „Baskonia“, o Milano „AX Armani“ penktadienį namuose kausis su Stambulo „Fenerbahče“.

„AS Monaco“: Alpha Diallo 17 (3/4 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), Jordanas Loydas 14, Kemba Walkeris ir Mike'as Jamesas (0/6 trit., 8/9 baud.) po 10, Elie Okobo (5 rez. perd.) ir Jaronas Blossomgame'as po 9.

„AX Armani“: Nikola Mirotičius 21 (6/7 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), Maodo Lo 15, Devonas Hallas 14 (7 rez. perd.), Stefano Tonutas 13, Nicolo Melli ir Shavonas Shieldsas (4 per. kam.) po 10, Shabazzas Napieras 8 (6 rez. perd.).