„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes sekmadienį svečiuose su „Montreal Canadiens“ ekipa atliko rezultatyvų perdavimą. „Devils“ šventė pergalę rezultatu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1). Tai buvo trečioji „Velnių“ pergalė iš eilės.

Po D. Zubraus ir Marko Feino (Mark Fayne) perdavimų 49-ąją min. pasižymėjo Mattas Taormina (3:1). Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Zakas Peraizas (Zach Parise, 19 min.) ir Deividas Klarksonas (David Clarkson, 40). „Canadiens“ gretose pasižymėjo Maxas Pacioretty (42).

19 min. 37 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus ir trečiajame kėlinyje buvo 2 min. pašalintas iš aikštės. 33-ejų metų lietuvis per 58 rungtynes įmušė 15 įvarčių ir atliko 19 rezultatyvių perdavimų. „Devils“ komanda, po 58 rungtynių turinti 72 taškus, Rytų konferencijoje pakilo į ketvirtąją vietą. „Canadiens“ ekipa su 58 taškais po 60 mačų žengia 13-a.

Absoliuti lygos lyderė „Detroit Red Wings“ namuose 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) įveikė „San Jose Sharks“ ledo ritulininkus. „Red Wings“ savo aikštėje iškovojo 23-iąją pergalę iš eilės - tai naujas NHL rekordas.

Sekmadienio rungtynių rezultatai

„Montreal Canadiens“ - „New Jersey Devils“ 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

„Buffalo Sabres“ - „Pittsburgh Penguins“ 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)

„Detroit Red Wings“ - „San Jose Sharks“ 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

„Chicago Blackhawks“ - „St. Louis Blues“ 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)

„Minnesota Wild“ - „Boston Bruins“ 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

„Florida Panthers“ - „Anaheim Ducks“ 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

„Dallas Stars“ - „Nashville Predators“ 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

„New York Rangers“ - „Columbus Blue Jackets“ 3:2, po pratęsimo (1:0, 1:1, 0:1; 1:0)

„Winnipeg Jets“ - „Colorado Avalanche“ 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)

„Edmonton Oilers“ - „Vancouver Canucks“ 2:5 (0:2, 2:2, 0:1).