Penktadienį startavo Angijos „Premier“ lyga, kurioje jau pirmose rungtynėse užfiksuotas netikėtas rezultatas: Londono „Arsenal“ svečiuose 0:2 pralaimėjo lygos debiutantei „Brentford“ komandai.

„Brentford“ komandą 22-ą minutę puikiu smūgiu iš vidutinio atstumo išvedė Sergi Canosas, o 73-ią minutę skirtumą padvigubino po kampinio įvartį galva įmušęs Danijos rinktinės narys Christianas Norgaardas.

31-ą minutę „Arsenal“ reikalavo 11 metrų baudos smūgio, tačiau jo teisėjai nepaskyrė.

„Arsenal“ atliko 22 smūgius (varžovai 8) link vartų, tačiau į vartų plotą pataikė tik 4, kai tuo tarpu „Brenford“ – 3.

Thomaso Franko vadovaujama „Brentford“pirmą kartą per 74 metus iškovojo pergalę aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje.