Netikėtumas: „Olympiacos“ vyrai sutriuškinti Milane

Eurolygoje užfiksuotas netikėtas rezultatas. Milano „EA7 Emporio Armani“ (10/15) komanda namuose 83:62 (20:17, 15:15, 26:14, 22:16) sugebėjo tvirtai nugalėti Pirėjo „Olympiacos“ (18/8) klubą. Iš duobės kylanti Milano komanda laimi ketvirtą kartą paeiliui.

Pirėjo klubas kluptelėjo po septynių pergalių serijos. Milano komandą nuo Eurolygos aštuntuko ribos šiuo metu skiria bent 3 pergalės. Du kėlinius kova buvo labai lygi ir įtempta, bet Milano komanda po pertraukos įjungė kitą pavarą.

Kuomet skirtumas buvo minimalus (35:34), Billy Baronas pataikė su pražanga, o Milano komanda surengė spurtą 12:0. Aleksandro Vezenkovo rezultatyvumo puolime OLY trūko, taip B.Baronas toliau žudė varžovus – 51:36. Nors laiko buvo dar sočiai, po Nazaretho Mitrou-Longo tritaškio persvara augo iki triuškinamos (66:46), tiesa, A.Vezenkovas su Thomasu Walkupu dar bandė įžiebti Pirėjo ekipos viltį – 58:70. Vis tik pabaigą šeimininkai sužaidė užtikrintai ir pergalę pasiekė tvirtai.

OLY komandai tai vienas nerezultatyviausių sezono pasirodymų. Nugalėtojus į priekį vedė B.Baronas, pelnęs 18 taškų, pataikęs 4 tritaškius iš 6, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir rinkęs 23 naudingumo balus.

Kitoje barikadų pusėje A.Vezenkovas pasižymėjo sau neįprastu rezultatyvumu – pelnė tik 10 taškų. Tik jis ir Th.Walkupas (10 tšk.) fiksavo dviženklį rezultatyvumą Graikijos klube.