Triuškinančią pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ ekipa (40/28). Rezultatu 123:89 (32:27, 36:18, 31:20, 24:24) Domanto Sabonio atstovaujama komanda pervažiavo Toronto „Raptors“ (23/46) ir išrašė jiems jau 8 pralaimėjimą iš eilės.

D. Sabonis rungtynėse surinko 24-ą savo šio sezono trigubą dublį. Lietuvis pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Mažiau nei 28 minutes žaidęs puolėjas bent dvigubą dublį atliko 51 rungtynėse iš eilės, taip prilygdamas Kareemui Abdul-Jabbarui ir Mosesui Malone'ui bei užimdamas 14-ą vietą pagal ilgiausią seriją NBA istorijoje.

Iki visų laikų rekordo jam trūksta dar trijų dvigubų dublių. Šis rekordas kol kas priklauso Kevinui Love'ui, kuris buvo užfiksavęs 53-ų dvigubų dublių seriją.

„Tai, ką Domas mums daro kiekvieną vakarą, yra įspūdinga, – po rungtynių sakė Sakramento komandos žaidėjas Harrisonas Barnesas. „Galimybė būti jėga, eiti į krepšį, padėti taip, kaip jis tai daro, pelnyti tokius taškus, kaip jis tai daro, atkreipti į save gynybos dėmesį – tai yra kažkas, į ką visada reikia atkreipti dėmesį.“

Nugalėtojų gretose 20 taškų pelnė De’Aaronas Foxas, Malikas Monkas – 17, o H. Barnesas pridėjo 16.

Po pirmojo kėlinio Sakramento komanda pirmavo 32:27, tačiau vėliau atotrūkis ėmė tik augti.

Penki skirtingi „Kings“ žaidėjai pelnė taškus antrojo kėlinio pabaigoje, kai Sakramentas susikūrė atkarpą 11:0 ir į ilgąją pertrauką išėjo jau 23 taškų persvara (68:45).

Likus porai minučių iki trečio kėlinio pabaigos „Kings“ jau buvo priekyje 38 taškais, o per likusį rungtynių laiką „Raptors“ nepavyko nė priartėti, o atsilikimą jie sumažino vos keliais taškais (123:89).

„Raptors“ Gary Trentas jaunesnysis pelnė 18 taškų, Ochai Agbaji ir Jordanas Nwora – po 13 taškų. Toronto ekipa kovo mėnesį per 10 rungtynių yra laimėjusi vos vieną kartą.

„Kings“ laimėjo ketverias iš pastarųjų penkerių rungtynių ir šiuo metu Vakarų konferencijoje yra 6-oje vietoje. Dviem pergalėmis jie atsilieka nuo Jono Valančiūno atstovaujamos Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos (42:26).

„Kings“: De’Aaronas Foxas 20 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Malikas Monkas 17, Harrisonas Barnesas 16, Chrisas Duarte 14 (5 atk. kam.), Domantas Sabonis 13 (17 atk. kam., 10 rez. perd.), Keeganas Murray 10 (8 atk. kam.).

„Raptors“: Gary Trentas jaunesnysis 18 (6 atk. kam.), Ochai Abgaji 13, Jordanas Nwora 13, Jahmi’usas Ramsey 11.