0

Londono „Arsenal“ futbolininkams nepavyko atsirevanšuoti už skaudų pralaimėjimą sezono pradžioje - ką tik pasibaigusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Arsene'o Wengero auklėtinius.

Pirmąjį įvartį jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką įmušė Luisas Antonio Valencia. Neišnaudoję keletos progų antrojo kėlinio pradžioje „Arsenal“ rezultatą išlygino 71 minutę, kai pasižymėjo komandos lyderis Robinas Van Persie. Visgi, 81 minutę puikiai sužaidęs Valencia atidavė perdavimą Danny Welbeckui, kuris nesunkiai pasiuntę kamuolį į tinklą ir išplėšė raudoniesiems velniams tris taškus.