Triuškinančią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyre pasiekė Klaipėdos „Neptūno“ (1/1) klubas, kuris namuose net 123:59 (24:17, 40:15, 25:13, 34:14) pranoko „Jelgavos“ (0/2) komandą.

Klaipėdiečiai arčiau varžovus prisileido tik pirmajame kėlinyje, o paskui atitrūko ir skirtumas tarp komandų nuolat tik augo.

Nugalėtojams Simas Galdikas įmetė 26 taškus (13 atk. kam.), Raimundas Danys pridėjo 25 (7 atk. kam.), Arinze Onuaku - 17, Artūras Valeika - 13 (7 atk. kam.), Arturas Bruninas ir Mindaugas Stašys (9 rez. perd.) - po 11.

Pralaimėjusiems Edgaras Kruminas surinko 16 taškų, Kalvis Kruminas pelnė 14, Armandas Senkansas ir Andris Justovicsas pridėjo po 9.