Klaipėdos „Neptūnas“ (6-6) įsirašė svarbią pergalę FIBA Čempionų lygos D grupėje. Kazio Maksyčio auklėtiniai namie 82:74 (29:20, 22:22, 18:20, 13:12) įveikė Slovėnijos čempionę Liublianos „Petrol Olimpija“ (1-11).

Klaipėdiečiai pranašumą susikrovė pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 29:20. Vėliau „Neptūnui“ pavyko įgyti ir 13 taškų pranašumą, bet likus žaisti dvi minutes, persvara ištirpo iki keturių taškų. Vis tik tada Osvaldas Olisevičius pataikė iš toli ir leido šeimininkams kvėpuoti lengviau.

Po šios pergalės „Neptūnas“ susilygino pergalėmis su Stambulo „Besiktas“ ir Strasbūro IG ekipomis.

Klaipėdiečiai į ketvirtą grupės poziciją, kuri garantuoja kelialapį į atkrintamas varžybas, gali pakilti jau trečiadienį, jeigu „Besiktas“ nusileis Bolonijos „Virtus“.

Visos trys komandos tada turės vienodą pergalių ir pralaimėjimų balansą, o neptūniečiai turi tarpusavio rungtynių pranašumą.

„Neptūnui“ 16 taškų pelnė Kyle’as Weaveris, 13 Jerai Grantas, 12 O.Olisevičius, 9 Simas Galdikas, 8 Tomas Delininkaitis. Neseniai į ekipą sugrįžęs Deividas Gailius pasižymėjo 4 taškais.

Svečiams Marvinas Jonesas pelnė 13, Janas Spanas 11 taškų.