Sunkia pergale LKL atkrintamąsias varžybas pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio klubas pirmajame ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių mače tik po atkaklios kovos 83:77 (23:26, 24:18, 17:14, 19:19) namuose palaužė „Šiaulius“.

Gynyba. Klaipėdoje kova vyko taškas į tašką. Bet ketvirtojo kėlinio viduryje, 35-ąją minutę, „Šiauliai“ pavojingai atsidūrė priekyje 74:70. Kritiniu metu be priekaištų suveikė „Neptūno“ gynyba. Per keturias minutes ji praleido tik du taškus ir „Neptūnas“ perėmė iniciatyvą 81:76. Nuo 34-osios minutės „Šiauliai“ iš viso pelnė tik tris taškus.

Legionieriai. Nuo 35-osios minutės visus 11 paskutiniųjų „Neptūno“ taškų pelnė legionieriai Jerai Grantas, Danielis Ewingas ir Travisas Baderis. D.Ewingas iš viso pelnė 24 taškus.

Netaiklus. Naudingiausiu „Tete-a-Tete Casino-LKL“ balandžio mėnesio žaidėju tapęs R.Giedraitis užstrigo „Neptūno“ gynyboje. Šiaulietis pataikė tik 3 metimus iš 12 ir pelnė 12 taškų, bet net ir be didesnio jo indėlio G.Petrausko auklėtiniai metė rimtą iššūkį Klaipėdoje.

Tvarkaraštis. Antrosios serijos rungtynės Šiauliuose vyks sekmadienį 17 val.

Rezultatyviausi. „Neptūnas“: D.Ewingas 24, A.Šikšnius 13, A.Brandtas ir J.Grantas po 11, M.Girdžiūnas 10.

„Šiauliai“: D.Dudzinskis 17 (11 atk. kam.), A.Marei 16, R.Giedraitis 12, G.Leonavičius 11.