0

Europos čempionato D grupės rungtynėse vyko kova iki paskutinės sekundės. Tik po dviejų pratęsimų Suomijos rinktinė rezultatu 86:83 palaužė Rusijos krepšininkus. Pastariesiems šis čempionatas jau baigtas ir į antrą etapą jie nepatenka.

Ši dvikova kol kas buvo atkakliausia iš visų čempionato rungtynių. Nors rusai likus iki rungtynių pabaigos pirmavo, Suomijos rinktinė sugebėjo išlyginti skirtumą ir išplėšti pratęsimą. Tačiau ir antrajame pratęsime viskas klostėsi panašiu scenarijumi ir suomiai iškovojo antrą pratęsimą. Jame suomiai neleido pasikartoti įvykiams ir susikrovė mažą persvarą, kuri išliko iki rungtynių pabaigos.

Rusai šiame čempionate patyrė keturis pralaimėjimus, suomiai – tris pergales ir vieną pralaimėjimą.

Suomija: Shawnas Huffas 20, Sasu Salinas, Tuukka Kotti ir Hanno Mottola – po 12, Petteri Koponenas 11.

Rusija: Aleksejus Švedas 25, Vitalijus Fridzonas 16, Semionas Antonovas 10.