Puikią pergalę NBA čempionate iškovojo Sakramento „Kings“ (7/6). Domanto Sabonio atstovaujamas klubas net 153:121 (36:30, 37:24, 42:28, 38:39) gana netikėtai įveikė Bruklino „Nets“ (6/9).

Lietuvis aikštėje praleido 27,36 min., per kurias pelnė 17 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo ir surinko 4 asmenines pražangas.

Lietuvis pademonstravo šimtaprocentinį pataikymą – realizavo 6 dvitaškius iš 6 ir realizavo 5 baudos metimus iš 5.

D. Sabonis ekipoje turėjo geriausią +/- santykį – jam būnant aikštėje „Kings“ vienu metu pirmavo net 44 taškais.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik 31 tašką pelnęs Terence‘as Davisas ir 19 taškų įmetęs Kevinas Huerteris.

„Nets“ gretose rezultatyviausias buvo 27 taškus pelnęs Kevinas Durantas.

Sakramento klubas antrajame kėlinyje surengė spurtą 16:0 ir varžovų arčiau neprisileido. Trečiojo kėlinio viduryje D. Sabonio klubas jau buvo pelnęs 100 taškų ir turėjo 32 taškų persvarą.

Tai buvo ketvirtoji „Kings“ pergalė iš eilės. Šiuo metu D. Sabonio klubas Vakarų konferencijoje jau užima 9 vietą ir, jeigu atkrintamosios prasidėtų dabar, patektų į įkrintamąsias varžybas.

Priminsime, „Kings“ NBA atkrintamosiose paskutinį kartą žaidė tolimaisiais 2006 m.

Sėkmingus D. Sabonio žaidimo epizodus žiūrėkite straipsnio pradžioje.