Lietuvos dvidešimtmečių merginų rinktinė (0/3) nesėkme pabaigė Lietuvoje vykstančio Europos čempionato grupės etapą.

Martyno Airošiaus treniruojama komanda 48:79 (16:22, 10:21, 12:18, 10:18) nusileido Suomijai (1/2) ir A grupėje liko ketvirtoje vietoje.

Šįkart mūsiškės mačo pradžioje dar laikėsi kovoje, o pabėgti varžovėms leido antrajame kėlinyje. Po pertraukos suomės dar labiau tolo ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose ir vėl rungtyniavo Audronė Zdanevičiūtė, pelniusi 18 taškų. Tiesa, tikslą pasiekė tik 6 lyderės metimai iš 20.

Turnyro aštunfinalyje lietuvės trečiadienį kausis su A grupės nugalėtojomis tapusiomis Serbijos krepšininkėmis. Įėjimas į „Švyturio“ areną – nemokamas, susitikimą taip pat transliuos FIBA „YouTube“ kanalas.

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 18, Urtė Ratavičiūtė, Vivien Danguolė Pupkevičiūtė ir Mingailė Urmulevičiūtė po 8.

Suomija: Elina Aarnisalo 16, Meri Kanerva 13, Henna Sandvik ir Annika Aarrejoki po 9, Kati Ollinainen 8, Kenisha Williams 8.