Praėjusią NBA naktį netrūko įspūdingų krepšinio elementų. Marcusas Morrisas pataikė pergalingą metimą, Hiustono „Rockets“ varžovus užpylė tritaškiais, o Blake’ui Griffinui ir Rajonui Rondo trūko žingsnių iki trigubų dublių.

Bostono „Celtics“ svečiuose 100:99 (18:26, 27:22, 28:27, 27:24) palaužė Oklahomos „Thunder“.

M. Morrisas pergalingą tritaškį pataikė, palikdamas varžovams sekundę. Tolimu metimu bandė atsakyti ir Russellas Westbrookas, bet jo šūvis tikslo nepasiekė.

M. Morrisas iš viso per 31 minutę pelnė 21 tašką, pataikęs aštuonis metimus iš 13-os.

Pergalę iškovojo ir absoliuti NBA lygos lyderė Hiustono „Rockets“. Ji išvykoje 115:111 (27:31, 28:24, 31:32, 29:24) įveikė Portlando „Trail Blazers“.

Svečiai įmetė 19 tritaškių iš 36 (53 procentai).

Daugiausia prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas. Jis per 33 minutes surinko 42 taškus, realizavęs 13 metimų iš 25. Gynėjas atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo šešis kamuolius.

Panašus likimas ištiko NBA žvaigždes B. Griffiną bei R. Rondo. Abiems iki trigubų dublių trūko atkovotų kamuolių.

B. Griffino Detroito „Pistons“ svečiuose 115:88 (19:19, 25:19, 36:26, 35:24) sutriuškino Finikso „Suns“.

B. Griffinas per 33 minutes pelnė 26 taškus, pataikęs devynis metimus iš 15 ir visas penkias baudas. Puolėjas atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo devynis kamuolius.

R. Rondo Naujojo Orleano „Pelicans“ savo aikštėje 115:105 (29:30, 25:22, 26:28, 35:25) nugalėjo Dalaso „Mavericks“.

R. Rondo 31 aikštėje praleistą minutę pažymėjo 19 taškų, aštuoniais taikliais metimais iš 14-os, 14 rezultatyvių perdavimų ir devyniais atkovotais kamuoliais.