Las Vegase (JAV) pasibaigusio 56-ą kartą surengto Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) "Visų žvaigždžių" savaitgalio mače Vakarų konferencijos rinktinė sekmadienį 153:132 (39:31, 40:28, 40:29, 34:44) nugalėjo Rytų konferencijos ekipą, nutraukusi dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją varžovams.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo nugalėtojų komandos gynėjas Kobe Bryantas iš Los Andželo "Lakers" klubo. Jis per 28 minutes į varžovų krepšį įmetė 31 tašką (12 - per ketvirtą kėlinį), po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei kartą prasižengė.

26 taškus į Rytų krepšį įmetė Amare Stoudamire`as, 20 - Carmelo Anthony, 18 - Shawnas Marionas, 12 - Ray Allenas, 9 - Dirkas Nowitzkis, po 8 - Tracy McGrady ir Tony Parkeris.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatayviausiai rungtyniavo LeBronas Jamesas (28 tšk.), Dwightas Howardas (20 tšk.), Joe Johnsonas (12 tšk.), Chrisas Boshas (11 tšk.), Shaquille`as O`Nealas ir Dwyane`as Wade`as (po 10 taškų).

Sekmadienio rungtynes Las Vegase, kuris NBA lygoje neturi savo komandos, stebėjo daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų.