Luka Dončičius surinko dar vieną, jau 50-ąjį, trigubą dublį karjeroje, o Dalaso „Mavericks“ (9-6) komanda iškovojo pergalę NBA lygoje. Slovėno vedamas klubas namuose 127:99 (29:27, 44:28, 32:28, 22:16) sutriuškino Denverio „Nuggets“ (9-6) krepšininkus.

Be Nikola Jokičiaus žaidusi Denverio komanda patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Tuo tarpu Dalaso klubas nuskynė trečią pergalę per pastaruosius keturis susitikimus lygoje.

Taip pat ekipai padėti negalėjo Jamalas Murray bei Aaronas Gordonas.

35 minutes ant parketo praleidęs L. Dončičius surinko 33 taškus, atkovojo 12 atšokusių kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Atstumą aikštės šeimininkai didinti ėmė antrajame kėlinyje, kai po atkarpos 8-0 pirmą kartą mače šis tapo dviženklis (57:43).

Skirtumas nestojo augęs. Didžiausias jis buvo ketvirtajame kėlinyje, kai išaugo net iki 31 taško (119:88).

Svečiai nesugebėjo pasipriešinti Dalaso komandai ir rungtynes pralaimėjo triuškinančiai – 127:99.

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (9/15 dvit., 2/7 trit., 9/11 baud., 12 atk. kam., 11 rez. perd.), Christianas Woodas 28 (8 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 15 (3/3 trit.), Timas Hardaway Jr. 13, Reggie Bullockas ir JaVale‘as McGee po 10.

„Nuggets“: Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as ir Bruce‘as Brownas (7 rez. perd.) po 18, Bonesas Hylandas 17 (3/11 trit.), Jeffas Greenas 12, Michaelas Porteris Jr. 10 (4/15 met.), Vlatko Čančaras 8.