NBA finalo serijos starte – lietuviškojo „Nuggets“ pergalė

Geriausi epizodai

NBA finalo serija prasidėjo Denverio „Nuggets“ pergale. Pirmosiose serijos iki keturių pergalių rungtynėse Michaelo Malone‘o auklėtiniai namų arenoje 104:93 nugalėjo Majamio „Heat“.

„Nuggets“ pirmavo praktiškai visų rungtynių metu – Majamio ekipa pirmavo tik pačioje mačo pradžioje.

Didžiausią atotrūkį šeimininkai pasiekė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai skirtumas tarp komandų tapo net 24 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje „Heat“ sugebėjo apkarpyti varžovų persvarą iki 10 taškų, tačiau tai buvo viskas.

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį vėl vyks Denveryje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „Nuggets“ komandos organizacijoje dirba buvęs Lietuvos rinktinės krepšininkas Martynas Pocius ir krepšinio analitikas Tomas Balčėtis.

Denveryje ilgus metus dirbo ir Artūras Karnišovas, kuris NBA naujokų biržoje 41-uoju šaukimu ir pasikvietė dabartinį „Nuggets“ lyderį Nikola Jokičių.

Pirmose serijos rungtynėse nugalėtojams N. Jokičius pelnė 27 taškus, pataikė 8 dvitaškius iš 12, 10 baudos metimų iš 12, 1 tritaškį iš 2, atkovojo 10 kamuolių ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Jamalas Murray prie pergalės prisidėjo 26 taškais, 10 rezultatyvių perdavimų ir 6 atkovotų kamuolių.

Majamio klubui Bamas Adebayo pelnė 26 taškus, atkovojo 13 kamulių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jimmy Butleris pridėjo 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atlko 7 rezultatyvius perdavimus.

Visas NBA finalo rungtynes kviečiame stebėti „Go3“ televizijoje!