Keturiasdešimtmetis Manu Ginobili arba atrado jaunystės eleksyrą arba kaip vynas su metais darosi vis geresnis. Argentinietis varė į neviltį varžovus NBA pirmenybėse, tačiau galiausiai šie triumfavo paskutinėmis sekundėmis.

„San Antonio Spurs“ (27-14) klubas išvykoje 110:111 (27:27, 26:21, 27:32, 30:31) nusileido „Portland Trail Blazers“ (21-18).

Nugalėtoją lėmė C.J.McCollumo prasiveržimas ir tikslus metimas, likus žaisti 5.9 sekundės. „Spurs“ dar turėjo minutės pertraukėlė ir surengė ataką, bet LaMarcuso Aldridge’o metimas tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų herojumi tapęs C.J.McCollumas pelnė 25 taškus. „Blazers“ vertėsi be savo žvaigždės Damiano Lillardo.

Tuo tarpu „Spurs“ ekipai 30 taškų pelnė L.Aldridge’as, taip pat atkvojęs 14 kamuolių. Įspūdingai žaidė nuo suolo pakilęs M.Ginobili - jis per 27 minutes pelnė 26 taškus (6/9 trit.).

Šiame sezone M.Ginobili pelno po 9.4 taško.