Nauris Petkevičius debiutavo Belgijos aukščiausioje lygoje

Aukščiausioje Belgijos lygoje šeštadienį debiutavo puolėjas Nauris Petkevičius. „Royal Charleroi“ klubas pirmą kartą registravo lietuvį rungtynėms, kurias prieš „Gent“ jis pradėjo ant suolo.

Į aikštę N. Petkevičius buvo išleistas 73 minutę ir tai buvo pirmasis „Charleroi“ keitimas. Visgi, debiutuoti lietuviui įmušant įvartį nepavyko, o rungtynės tarp komandų galiausiai pasibaigė lygiu rezultatu 0:0.

Po šių lygiųjų „Charleroi“ su 36 taškais užima šeštą vietą. Tiek pat taškų turi, tik laipteliu aukščiau yra „Gent“.

Stipriausioje Izraelio lygoje pralaimėjimo kartėlį patyrė Džiugas Bartkus ir jo atstovaujamas Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas. Lietuvio komanda išvykoje 0:2 pralaimėjo Haderos „Hapoel“. Vartininkas iš Lietuvos kamuolį iš savo vartų traukė 17 ir 48 minutėmis, o šiame mače atrėmė tik vieną smūgį. Po šio pralaimėjimo „Hapoel Ironi“ su 25 taškais nukrito į aštuntą vietą.

Indijos Super lygoje svarbią pergalę iškovojo „Chennaiyin“ klubas, kuriame žaidžia lietuvis Nerijus Valskis. Nors puolėjas ir vėl liko be įvarčio, bet jo komanda 2:1 palaužė „North East Utd“ ekipą. „Chennaiyin“ pirmieji praleido įvartį pirmajame kėlinyje, bet antrojo kėlinio pradžioje ne tik išlygino, o ir persvėrė rezultatą savo naudai. N. Valskis šiose rungtynėse žaidė 77 minutes, o po šios pergalės puolėjo klubas su 18 taškų pakilo į trečią vietą.

Italijos „Serie A“ lygoje Romos „Lazio“ rungtynėms toliau registruoja vartininką Marių Adamonį, bet jį laiko ant suolo. Nuo jo lietuvis stebėjo kaip „Lazio“ ir Bergamo „Atalanta“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Italijos „Serie B“ lygoje lietuviai liko ant atsarginių suolo. „Ternana“ klubo gretose ant suolo buvo paliktas vartininkas Titas Krapikas, o jo atstovaujamas klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Brescia“.

Tuo metu „Crotone“ gretose ant suolo liko gynėjas Artemijus Tutyškinas, o jo komanda taip pat išvykoje sužaidė 1:1 su „Como“ ekipa.

Italijos „Serie C“ lygoje ant atsarginių suolo buvo paliktas vartininkas Ovidijus Šiaulys, kuris stebėjo, kaip jo atstovaujamas „Entella“ klubas 4:0 sutriuškino „Gubbio“ ekipą.