Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Net Elas Bandis Amerikoje naudoja paprastus popierinius natūraliai suyrančius maišelius.
įdomiausia - užsienyje (Italija, Vokietija) už maišelius mokėti nereikia. Tai pats patyriau. Mintis jų paprasta: maišeliai su parduotuvės logotipu ir tu darai parduotuvei reklamą. Dar vienas aspektas - tau padeda prekes sudėti į maišelį.. Grįžtam į LT: visi reklamuojam norfas, maximas ir t.t., ir dar mokam už maišelius nuo 15 cnt. Tai gal ponai baikit vieną kartą nesąmones pliaukšt?
Kiek tonų pigių plastikinių maišelių parduoda pripliusuodami, kad ir nežymų svorį prie brangių sveriamų prekių(sakykim šokoladinių saldainių) uždirba prekybos centrai? Ar pagalvojote apie tai? Dabar saują saldainių nešiuosi be įpakavimo ir tik po pasvėrimo dėsiuosi į savo maišelį.Nemokėkim brangiai už pigų plastiką....
As esu tupas vartotojas: jei siulot plastikinius maiselius, as desiu prekes i plastikinius, jei medziaginius - i medziaginius. Man dzin, kur tie maiseliai toliau nukeliaus. Gal gamintojai gali negaminti tokiu zalingu maiseliu, tai ir vartotojai nevartos... Nepagalvojot apie tai? Ir nebutina tu maiseliu skandinti juroj, kaip reportaze rode, gal reikia juos perdirbti ar tiesiog sukurenti ir siluma isgaut? Ar as cia ir vel, kaip vartotojas, esu kaltas?
vagys plesikai liudna!!!
Savo maišelius nešimės į parduotuvę kaip tarybiniais laikais. BET UŽ MAIŠELĮ NEMOKĖSIM...
@pirkėja Taigi, savo maišelio svorį įskaitys kaip prekę ir busim susimokėję. Taigi
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų