Pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-4) komanda su Artūru Gudaičiu. Xavi Pascualio auklėtiniai namuose 79:75 (14:20, 21:23, 21:17, 23:15) palaužė Miuncheno „Bayern“ (9-5) klubą.

„Zenit“ komanda atsiliko beveik visas rungtynes ir pirmą kartą į priekį išsiveržė 38 žaidimo minutę. Paskutinę mačo minutę įgytas keturių taškų pranašumas buvo jų didžiausias rungtynėse.

A.Gudaitis prie pergalės prisidėjo svariai, kuris per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė pats.

Miuncheno komanda kitą savaitę susitiks su Kauno „Žalgiriu”.

„Zenit“: Billy Baronas 20, Willas Thomasas 13, Artūras Gudaitis 12, Austinas Hollinsas 9, Kevinas Pangosas ir Alexas Poythressas po 7.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 13, D.J.Seeley ir Wade’as Baldwinas po 12, Paulas Zipseris 10.