Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA (12/8) patyrė aštuntąją nesėkmę Eurolygos sezone.

Lietuvio klubas namie 57:67 (10:23, 25:17, 11:15, 11:12) nusileido Milano „AX Armani (13/6).

Šiame mače teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

M. Grigonis aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą suklydo, prasižengė penkis kartus ir surinko nulį naudingumo balų.

Tai – nerezultatyviausios CSKA rungtynės šiame sezone. Anksčiau mažiausiai taškų jie buvo įmetę į Madrido „Real“ krepšį – 65.

Maskvos ekipa realizavo vos 3 tritaškius iš 24 ir atliko tik 6 rezultatyvius perdavimus.

CSKA šiose rungtynėse nė karto nepirmavo – dar pirmame kėlinyje svečiai susikrovė dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje CSKA pavyko priartėti per tašką, bet „AX Armani“ atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir vėl kiek nutolo.

Saugų atstumą jie išlaikė ir toliau, o lemiamą spurtą surengė ketvirto kėlinio pradžioje, pelnydami 7 taškus be atsako ir pabėgdami 62:46.

Ir pirmąją šių ekipų akistatą sezone laimėjo „AX Armani“ – namie jie buvo stipresni 84:74.

CSKA: Iffe Lunbergas 15, Tornikė Šengelija 13, Joelis Bolomboy’us 7, Marius Grigonis 5.

„AX Armani“: Devonas Hallas ir Troy Danielsas po 13, Kyle’as Hinesas 12, Trey Kelly 9, Sergio Rodriguezas ir Malcolmas Delaney po 7.