Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) baigėsi tradicinis komercinis „Mubadala World Tennis Championship“ vyrų teniso turnyras, kuriame buvo kovojama dėl 250 tūkstančių JAV dolerių prizo.

Finale šeštadienį ispanas Rafaelis Nadalis (ATP 1) po 3 valandų 15 minučių trilerio 6:7 (3:7), 7:5, 7:6 (7:3) įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP 6). Tai buvo šešta ispano pergalė prieš graiką per septynis mačus.

Pirmajame sete S. Tsitsipas iššvaistė net septynis „break pointus“ iš eilės ir už tai buvo nubaustas devintajame geime, kai pralaimėjo savo padavimų seriją. Visgi, dešimtajame geime graikui pavyko išsigelbėti ir išplėšti pratęsimą. Jame S. Tsitsipas atitrūko 5:2, o vienas pralaimėtas taškas savo padavimų metu graikui didesnių problemų nesukėlė.

Graikas bandė perimti iniciatyvą ir antrajame sete, bet devintajame geime pralaimėjo du turėtus „break pointus“. Tuo tarpu R. Nadalis dvyliktajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir perkėlė mačo baigtį į trečiąjį setą.

Lemiamas setas taip pat buvo labai įtemptas. Seto pradžioje abu žaidėjai iššvaistė „break pointus“, o vėliau apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis. Pratęsime ispanas laimėjo visus taškus savo padavimų metu bei du varžovo įžaistus kamuoliukus.

Mače dėl trečios vietos serbas Novakas Djokovičius (ATP 2) per 1 valandą 8 minutes 6:2, 7:5 įveikė rusą Kareną Chačianovą (ATP 17).

„Mubadala World Tennis Championship“ turnyrai vyko jau 12 kartų. R. Nadalis su 5 titulais tapo geriausiu visų laikų šio turnyro žaidėju ir aplenkė 4 titulus turintį N. Djokovičių. 2 kartus triumfavo britas Andy Murray‘us, o 1 – Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos Respublikos. Pernai Abu Dabyje nugalėjo N. Djokovičius.