Oregono valstijoje tęsiasi pagrindinės JAV studentų metų lengvosios atletikos varžybos - NCAA pirmojo (I) diviziono čempionatas, kuriame teisę varžytis iškovojo Natalija Piliušina ir Tomas Kirielius.

Ketvirtadienį bėgikė N. Piliušina laimėjo 1500 m pusfinalio bėgimą (4 min. 14,39 sek.) ir su geriausiu dienos rezultatu pateko į finalą, kuris vyks šeštadienį.

Baigėsi vyrų dešimtkovės rungtis. T. Kirielius antrąją dieną 110 m barjeriniame bėgime sugaišo 14,86 sekundės (13 vieta), diską numetė 45,68 m (6 vieta), su kartimi peršoko 4,40 m (19 vieta), ietį nusviedė 60,64 m (3 vieta), 1500 m nubėgo per 4 min. 51.48 sek. (18 vieta). Surinkęs 7700 taškų jis 192 taškais pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir užėmė 14-ąją vietą. Visų laikų Lietuvos dešimtkovininkų sąrašuose T. Kirielius dabar aštuntas.

Vyrų dešimtkovės (varžybas baigė 21 sportininkas iš 24) nugalėtoju tapo Johannesas Hockas (8267 tšk.), aplenkęs Jeremy'į Taiwo (8239 tšk.) bei Marcusą Nilssoną (8104 taškai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.