piliušina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „piliušina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „piliušina“.

Bėgikė N. Piliušina tarptautinėse lengvaatlečių varžybose Švedijoje užėmė ketvirtąją vietą

Ketvirtadienį Švedijoje vykusiose "Folksam Grand Prix 2013" ciklo "Sollentuna GP" tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose ketvirtąją vietą užėmė bėgikė Natalija Piliušina. Lietuvos atletė 1500 m distanciją įveikė per 4 minutes 13,20 sekundės ir 1,95 sekundės atsiliko nuo nugalėtoja tapusios Meraf Bahta iš Eritrėjos.
2013-06-28

Planetos pirmenybėse Lietuvos lengvaatlečiai bandys „įkąsti“ elitui

Kiek daugiau nei po mėnesio visų sporto gerbėjų akys kryps į Maskvą, kur dėl pasaulio čempionato medalių rugpjūčio 10 – 18 dienomis kovos geriausi planetos lengvaatlečiai. Tuo tarpu stipriausi Lietuvos atletai it susitarę kartoja, kad nėra dar pasiekę geriausios formos, o prioritetas – įvykdyti normatyvą.
2013-06-24

N. Piliušina pateko į NCAA lengvosios atletikos pirmenybių 1500 m bėgimo rungties finalą

Oregono valstijoje tęsiasi pagrindinės JAV studentų metų lengvosios atletikos varžybos - NCAA pirmojo (I) diviziono čempionatas, kuriame teisę varžytis iškovojo Natalija Piliušina ir Tomas Kirielius. Ketvirtadienį bėgikė N. Piliušina laimėjo 1500 m pusfinalio bėgimą (4 min. 14,39 sek.) ir su geriausiu dienos rezultatu pateko į finalą, kuris vyks šeštadienį. Baigėsi vyrų dešimtkovės rungtis.
2013-06-07

N. Piliušina Lietuvos sezono rekordą pasiekė už Atlanto

„Sezono startą vertinu tikrai neblogai", - sportas.info sakė Oklahomos universitete studijuojanti trečiakursė 22 metų bėgikė Natalija Piliušina Natalija Piliušina pasiekė 800 m bėgimo uždarose patalpose Lietuvos sezono geriausią rezultatą. „Razorback Invitational“ varžybose Jungtinėse Amerikos Valstijose Lietuvos sportininkė užėmė trečiąją vietą, distanciją įveikusi per 2 min. 4,35 sek. Kovo mėnesį Geteborge vyksiančio Europos uždarų patalpų čempionato normatyvas - 2 min. 4 sek.
2013-01-29

Bėgikė N. Piliušina Europos čempionate – aštunta

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 800 m bėgimo varžybų finale penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Piliušina finišavo paskutinė - aštunta. 21-erių metų bėgikė distanciją įveikė per 2 min. 6,59 sek. Nugalėjo rusė Jelena Aržakova - 1 min. 58,51 sek.