60
Sirgaliai (Žygimantas Gedvila/ BNS nuotr.)

„Mūsų angaras – jūsų košmaras“: Vilniuje – iki maksimalios ribos įelektrinta LKL finalo atmosfera

Gimtadienį švenčiantis Fosteris provokavo žalgiriečius

Šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) tęsėsi finalo seriją. Sostinėje rungėsi Vilniaus „Rytas“ ir Kauno „Žalgiris“. Rungtynes 94:71 įtikinamai laimėjo namuose žaidę vilniečiai, kurie išlygino serijos iki 3 pergalių rezultatą (1:1).

60

„Jeep“ arenos prieigose budėjo gausios policijos pajėgos. Ne maža sirgalių dalis į areną atėjo likus beveik valandai iki rungtynių.

Likus 30 min. iki mačo aikštėje apšilimą pradėjo „Žalgirio“ krepšininkai. Jie buvo sutikti kurtinančiu švilpimu.

„Ryto“ ir „Žalgirio“ sirgaliai apsikeitė necenzūrinėmis skanduotėmis.

Kauniečių gerbėjų į Vilnių atvyko apie 50 ir jie buvo girdimi tik trumpomis akimirkomis tarp „B Tribūnos“ skanduočių.

Iki rungtynių likus mažiau nei 15 min. arena buvo visiškai užpildyta.

Prieš pat rungtynes „Ryto“ sirgaliai vieningai atliko Marijono Mikutavičiaus klubo himną „Atėjo laikas mums būti pirmiems“.

„B Tribūna“ iškėlė „choreo“ transparantą „Mūsų angaras – jūsų košmaras“.

Prieš rungtynes aikštės centre buvo atliktas muzikinis pasirodymas, kurio metu atlikėjai kartu su visa arena dainavo „Bella Ciao“ kūrinio adaptuotą „Ryto“ versiją.

Maksimalios įtampos rungtynes stebėjo aibė žinomų krepšininkų – Arvydas Macijauskas, Artūras Jomantas, Martynas Gecevičius, Simas Buterlevičius ir kiti.

Rungtynes stebėjo žinomi žmonės – politikas Virginijus Sinkevičius, humoristai Paulius Ambrazevičius, Justinas Jankevičius, Kristoforas Vaidutis, TV3 televizijos kulinarinės laidos vedėjas  Gian Luca Demarco.

Rungtynėse nestigo gražių ir emocingų momentų. Tikrą audrą arenoje sukėlė antrojo kėlinio pabaigoje įvykęs momentas, po kurio pasikarščiavęs  „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis buvo nubaustas technine pražanga.

Trečio kėlinio pradžioje minutės pertraukėlės metu vilniečių lyderis demonstratyviai patraukė link žalgiriečių suolelio ir klausėsi jų pasitarimo.

„Žalgirio“ krepšininkai M. Fosterio provokacijai nepasidavė arba tiesiog jos nepastebėjo. Po maždaug 15  sek. M. Fosteris entuziastingai apsisuko ir sugrįžo prie savo komandos.

Beje, būtent šiandien M. Fosteris švenčia savo 28-ąjį gimtadienį.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai įgijo rekordinį 29 taškų pranašumą (89:60).

Pergalingų rungtynių pabaigoje „Ryto“ sirgaliai skandavo „Mūsų vilko jūs nepapjausit“.

Trečiosios LKL finalo serijos rungtynės antradienį vyks Kaune.

Visos didžiojo ir mažojo LKL finalų kovos jums patogiu metu – „Go3“ televizijoje.