Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo konferencijų pusfinaliai. Jį pergale atidarė Denverio „Nuggets“ krepšininkai. Pastarieji namuose 125:107 (31:32, 37:19, 26:30, 31:26) pranoko Finikso „Suns“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis serijos susitikimas taip pat vyks Denveryje.

Finikso komandą pražudė 34 taškus surinkęs Jamalas Murray. Gynėjas pataikė 6 iš visos ekipos pataikytų 16 tritaškių rungtynėse, taip pat atkvojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Nikola Jokičius prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. Per 32 minutes praleistas aikštelėje serbas sumetė 24 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pamatą pergalei aikštės šeimininkai susikūrė antrajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 13-2 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (51:41).

Prieš pat didžiąją pertrauką Denverio ekipa dar pridėjo 6 taškus be atsako ir nutolo 17 taškų skirtumu (66:49).

Antroje susitikimo pusėje svečiams iš Finikso taip ir nepavyko sumažinti dviženkliu atstumo, o ketvirto kėlinio metu aikštės šeimininkų persvara išaugo iki rekordinės 25 taškų (120:95).

Finikso klubas rungtynes uždarė 7 taškais paeiliui, tačiau tai jau nieko nekeitė – 125:107.

Pralaimėjusių pusėje geriausiai pasirodė Kevinas Durantas, kuris per 36 minutes pelnė dvigubą dublį – 29 taškai, 14 atkovotų kamuolių. Dar 27 taškus pridėjo ir Devinas Bookeris.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34 (7/14 dvit., 6/10 trit., 2/2 baud., 9 rez. perd.), Nikola Jokičius 24 (19 atk. kam.), Aaronas Gordonas 23 (3/4 trit.), Bruce‘as Brownas 14, Michaelas Porteris Jr. 11.

„Suns“: Kevinas Durantas 29 (11/16 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud., 14 atk. kam., 3 blk., 7 kld.), Devinas Bookeris 27 (8 rez. perd.), Deandre Aytonas 14 (7 atk. kam.), Chrisas Paulas 11, Jockas Landale‘as 7.