Antrąją pergalę FIBA moterų Eurolygos D grupėje iškovojo Lietuvos čempionės Vilniaus TEO krepšininkės, kurios trečiadienį svečiuose 78:67 (24:22, 17:12, 16:23, 21:10) įveikė trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią Monpeljė „Lattes“ (Prancūzija) ekipą.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo lygi kova, o TEO krepšininkėms į priekį išsiveržti prireikė beveik visų dešimties minučių. Nors įpusėjus pirmajam ketvirčiui Jurgita Štreimikytė buvo išlyginusi rezultatą (17:17), Sheana Mosch pataikė dvitaškį, Pauline Krawczyk tiksliai realizavo abi baudas ir aikštės šeimininkės vėl atitolo - 21:17. Visgi TEO atsitiesė, išlygino rezultatą, o Crystal Langhorne pačioje ketvirčio pabaigoje pirmą kartą išvedė į priekį Lietuvos čempiones - 24:22.

Antrąjį kėlinį TEO pradėjo atkarpa 4:0 ir privertė aikštės šeimininkių trenerių štabą prašyti minutės pertraukėlės (28:22). Po pasitarimo „Lattes“ krepšininkės kiek atsigavo ir sužaidus keturias minutes Sylvie Gruszczynski dvitaškiu sumažino Lietuvos čempionių persvarą iki minimumo (31:30). Laimei TEO krepšininkės nepasimetė, kėlinį baigė spurtu 10:4 ir įpusėjus mačui turi septynių taškų pranašumą - 41:34.

Po didžiosios pertraukos sužaidus dvi minutes Gintarė Petronytė dvitaškiu su pražanga pirmą kartą leido TEO krepšininkėms įgyti dviženklį pranašumą - 46:36. Visgi šia persvara viešnios džiaugėsi neilgai. Monpeljė klubas į tai atsakė spurtu 10:2 ir po Khadijah metimo iš dviženklės vilniečių persvaros teliko vos du taškai - 48:46. Nors TEO ekipai ir vėl buvo pavykę kiek atitrūkti (54:48), kėlinį aikštės šeimininkės baigė dar viena atkarpa 9:3 ir po trijų kėlinių lygu - 57:57.

Lemiamame ketvirtyje vilnietės pademonstravo įspūdingą gynybą. Sužaidus dvi minutes TEO krepšininkės dar pirmavo tik dviem taškais (63:61), tačiau per septynias minutes aikštės šeimininkėms leido įmesti vos 4 taškus, pačios surinko 12 ir likus žaisti minutę Rima Valentienė baudos metimais vėl sugrąžino Lietuvos čempionėms dviženklę persvarą - 75:65. Per likusį laiką „Lattes“ ekipa nieko padaryti nebesugebėjo ir TEO šventė pergalę rezultatu 78:67.

TEO: J.Šteimikytė 18 (dvitaškiai 8/14, 5 atk. kam.), C.Langhorne 14 (12 atk. kam.), G.Petronytė 12 (dvitaškiai 4/5, baudos 4/5, 6 atk. kam.), N.Kuin (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir D.Staugaitienė - po 9, R.Valentienė 8, A.Bimbaitė 6, L.Wilson 2.

„Lattes“: S.Mosch 19, K.Whittington 18 (dvitaškiai 7/11), G.Skrela 8.