Memfio „Grizzlies“ ketvirtame kėlinyje panaikino 11 taškų pranašumą ir paskutinės sekundės šūviu priartėjo prie Vakarų konferencijos pusfinalio.

„Grizzlies“ namie 111:109 (28:31, 25:24, 21:30, 37:24) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2. Šeštosios serijos rungtynės vyks Minesotoje.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Timberwolves“ pirmavo 99:88, bet tada „Grizzlies“ spurtavo 10:0 ir sugrįžo į rungtynes.

Likus žaisti 3,7 sek. Anthony Edwardsas tritaškiu išlygino rezultatą, bet tašką padėjo Ja Morantas – jis sugebėjo prasiveržti krepšio link ir tiksint paskutinėms akimirkoms pelnyti pergalingus taškus.

J. Morantas nugalėtojams surinko 30 taškų (8/18 dvit., 1/4 trit., 11/17 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus. Vien per ketvirtą kėlinį jis surinko 18 taškų.

Minesotos komandai Karlas-Anthony Townsas pelnė 28 taškus (2/8 dvit., 5/7 trit., 9/9 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

„Grizzlies“: J. Morantas 30, D. Bane’as 25, B. Clarke’as 21 (15 atk. kam.), J. Jacksonas Jr. 12.

„Timberwolves“: K. Townsas 28, A. Edwardsas 22, D. Russellas 12, T. Prince’as 10.