Italijos krepšinio čempionato rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas bei Kšyštofas Lavrinovičius, svečiuose rezultatu 69:57 (20:18, 8:10, 21:13, 20:7) įveikė Riečio „Solsonica“ klubą ir iškovojo 23-ąją pergalę turnyre.

21 minutę aikštelėje praleidęs R.Kaukėnas pelnė 6 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/3, baudos 2/2) taškus, perėmė 3 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir sykį pažeidė taisykles.

K.Lavrinovičius per 22 žaidimo minutes surinko 4 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/2) taškus, atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo varžovų pražangą ir 3 sykius prasižengė.

20 taškų nugalėtojams surinko Morrisas Finley, 13 - Romainas Sato (12 atk. kam.), 11 - Marco Carraretto.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Jerry Greenas ir Mario Gigena, kurių sąskaitose atitinkamai 11 ir 10 taškų.

„Montepaschi“ (23 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ekipa tvirtai pirmauja šalies čempionate.