Jonas Valančiūnas toliau demonstruoja fantastišką sportinę formą, bet Memfio „Grizzlies“ (17-19) iškovoti pergalių tai nepadeda.

Lietuvio klubas išvykoje 99:122 (25:24, 27:36, 25:36, 22:26) nusileido Fynikso „Suns“ (26-12) ir patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės.

J. Valančiūnas vos per 27 minutes spėjo surinkti monstrišką dvigubą dublį – 24 taškai (11/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių. Pagal šiuos rodiklius JV neturėjo lygių komandoje.

Centras dar perėmė du kamuolius, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Trečio kėlinio pradžioje „Grizzlies“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki dviejų taškų, bet spurtavusi „Suns“ greitai susikrovė dviženklį pranašumą, likusią kėlinio dalį laimėjo 32:15 ir pabėgo 19 taškų skirtumu.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas 24 (17 atk. kam.), J. Morantas ir G. Allenas po 15, D. Brooksas 13.

„Suns“: D. Bookeris 27, Ch. Paulas 18, D. Aytonas 15, J. Crowderis 14, C. Payne’as 13.