Miuncheno „Bayern“ iškovojo Vokietijos futbolo taurę

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos futbolo taurės („DFB Pokal“) finale užtikrintai 4:2  (2:0) nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus ir antrus metus iš eilės tapo turnyro nugalėtoju.

Davidas Alaba jau 16-ąją minutę galingo baudos smūgio metu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį.

24-ąją minutę Serge’as Gnabry nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino bavarų pranašumą.

Robertas Lewandowskis 59-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Svenas Benderis 63-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:3, tačiau R.Lewandowskis 89-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padėjo tašką 4:1.

Kai Havertzas per pridėtą susitikimo laiką realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį 2:4 ir dar sušvelnino rezultatą.