Vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys Policijos departamento vadovui Vytautui Grigaravičiui siūlo atsistatydinti dėl tris vaikus mirtinai sužalojusio policijos pareigūno. Jei generalinis komisaras to nepadarys, ministras žada pasitraukti pats.

Sukrėstas visuomenę pašiurpinusio autoįvykio Skuodo rajone Aleksandrijos kaime, kai neblaivaus policijos pareigūno vairuojamas automobilis mirtinai sužalojo tris vaikus ir pabėgo iš įvykio vietos, vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys laukia Policijos departamento vadovo Vytauto Grigaravičiaus sprendimo prisiimti asmeninę atsakomybę už šį niekuo nepateisinamą įvykį, sakoma Vidaus reikalų minsiterijos išplatintame pranešime. 

"Didesnio policijos diskreditavimo ir pareigūnų vardo žeminimo negali būti. Jokie atsiprašymai čia nepadės. Policijos departamento vadovas turi prisiimti asmeninę atsakomybę už šį šiurpų įvykį. Juolab kad tai ne pirmas atvejis, kai policijos pareigūnai, užuot tramdę eismo taisyklų pažeidėjus, patys tampa skaudžių nelaimių kaltininkais. Jeigu nesulauksiu policijos vadovo reakcijos, manau, kad tolesnis rūpinimasis policijos veiklos tobulinimu tampa neįmanomas, todėl esu pasirengęs pats palikti postą", - pranešime cituojamas ministras Raimondas Šukys.

REKLAMA

Pats V. Grigaravičius, šiuo metu dalyvaujantis Interpolo asamblėjoje Maroke, sakė, kad šiuo metu yra toli nuo Lietuvos, esą reikia grįžti ir viską įvertinti, praneša "Lrt.lt".

Tuo tarpu, pasak "Delfi.lt",  premjeras G. Kirkilas šį ministro R. Šukio siūlymą jau įvertino kaip "ryžtingą ir labai rimtą", ir šiandien ketina jį aptarti su prezidentu V. Adamkumi.   

 


Rašyti komentarą...
Z
Zinovas
2007-11-08 12:11:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai begalo skaudi tragedija, taciau ar paskitras naujas vadovas ka nors pakeis ? Arba jeigu neduok Dieve zutu Lietuvos kariai misijos vietoje tai Kariuomens vadui reiketu atsistatydinti ? Cia ne vadove esme o socialineje situacijoje, kuri siuo metu vienaip ar kitaip itakoja zmoniu psichika.
Atsakyti
0

L
Leonas Zinovui
2007-11-08 12:21:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu ne žinovas, bet idiotas ir pilnai susiformavęs debilas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų