25
„Watford“ – „Liverpool“ 0:1 (nuotr. SCANPIX)

Vokietis Emre Canas pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje driokstelėjo puikiu įvarčiu, o jo atsovaujama „Liverpool“ 35-ąjį turą baigė pergale 1:0 (1:0). Svečiuose įveikta „Watford“ komanda.

25

Pirmasis kėlinys įsiminė traumomis ir tolimais smūgiais. Abiejų komandų treneriams teko atlikti priverstinius keitimus. 13-ąją minutę rungtynių nebegalėjo tęsti „Liverpool“ saugas Philippe’as Coutinho, 19-ąją – „Watford“ futbolininkas Miguelis Britosas.

41-ąją minutę itin grėsmingu tolimu smūgiu apie save priminė P. Coutinho pakeitęs Adamas Lallana. Futbolinko patranka sudrebino „Watford“ skersinį.

„Liverpool“ tikslą pasiekė trečiąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+3). Po Luco Leivos perdavimo fantastišku smūgiu žirklėmis kamuolį į tolimąjį vartų kampą nukreipė E. Canas (1:0).

Antrajame kėlinyje teko paplušėti abiejų komandų vartininkams – šeimininkui Heurelho Gomesui ir svečio teisėmis atvykusiam Simonui Mignolet.

76-ąją minutę idealią galimybę turėjo tas pats A. Lallana, bet saugas, pabėgęs nuo gynėjų ir likęs vienas prieš H. Gomesą, į vartus nepataikė. 90-ąją minutę slalomą pro varžovų gynybą surengė Danielis Sturridge’as, bet vartininkas, pademonstravęs puikią reakciją, apsigynė.

„Watford“ galėjo išplėšti tašką, bet 94-ąją minutę Sebastianas Prodlas daužė į skersinį.

„Liverpool“ (69 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją, „Watford“ (40 tšk.) – 13-ąją.