Lietuvos imtynininkui Mindaugui Ežerskiui nepavyko tapti Europos čempionu. 31-erių metų atletas sekmadienį Vilniuje, "Utenos" pramogų arenoje, pasibaigusio Senojo žemyno čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų finale pralaimėjo nugalėtojo titulą apgynusiam olimpiniam čempionui 28-erių metų Rusijos atstovui Aslanbekui Chuštovui.

"Savo pasirodymą vertinu nei gerai, nei blogai. Apskritai, visa diena buvo nebloga. Mažai tokių būna gyvenime. Malonu iškovoti medalį stebint saviems žiūrovams", - sakė M. Ežerskis.

Pasaulio vicečempionas M. Ežerskis pakeliui į finalą svorio kategorijoje iki 96 kg nugalėjo keturis varžovus iš Suomijos, Azerbaidžano, Turkijos ir Švedijos.

M. Ežerskis Europos vicečempionu tapo pirmą kartą. 2005 metų Europos pirmenybėse jis pelnė bronzos medalį. Mindaugas teigė, kad iškovojęs trečiąją vietą, jautiesi geriau negu užėmęs antrąją vietą, kai paskutinioji kova lieka pralaimėta.

Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Mindaugas Mizgaitis (iki 120 kg) dėl traumos, gautos per antrąją kovą, negalėjo dalyvauti paguodos varžybose ir siekti bronzos medalio. 29-erių metų lietuviui per kovą su Armėnijos atstovu Jurijumi Patrikejevu trūko sėdmens raumuo. Norint iškovoti bronzos medalį, M. Mizgaičiui būtų reikėję įveikti tris varžovus.