Belgijos–Nyderlandų čempionato antrosiose finalo serijos rungtynėse Einaro Tubučio ir Lauryno Mikalausko atstovaujamas Leideno „ZZ Leiden“ klubas namuose 71:68 (6:20, 13:15, 22:19, 30:14) palaužė Groningeno „Donar“ krepšininkus.

Pirmąjį finalo mačą Leideno ekipa buvo laimėjusi 75:72, tad skaičiuojant dviejų mačų rezultatą laimėjo 146:140.

Dar prieš ketvirtąjį rungtynių kėlinį Leideno ekipa atsiliko 41:54, tačiau lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 17:0 ir išsiveržė į priekį – 58:54.

Per likusį laiką Leideno ekipa pergalės ir rankų neišleido ir iškovojo čempionės titulą.

Nyderlandų čempionato finale lietuvių atstovaujama ekipa serijoje iki trijų pergalių 2:3 buvo pralaimėjusi Hertogenboso „Heroes Den Bosch“ komandai.

A. Mikalauskas per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 0/5 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, po 4 kartus suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 11 naudingumo balų.

E. Tubutis per 19 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 3 metimus, sykį prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojams Worthy De Jongas įmetė 18 taškų (10 atk. kam.), Jhonathanas Dunnas surinko 14.

Pralaimėjusiems Marquisas Addisonas pelnė 13 taškų (3/7 trit.), Willemas Brandwijkas surinko 10 (6 atk. kam.).