„Liverpool“ futbolininkai dominavo antrajame kėlinyje ir atrodė kaip geresnė komanda, tačiau tada atėjo Lionelis Messi ir „Barcelona“ – viena koja UEFA Čempionų lygos finale. Argentinietis šiame mače mušė dukart, o antrasis smūgis tapo 600-uoju įvarčiu klubinėje karjeroje.

„Camp Nou“ stadione „Barcelona“ pirmosiose pusfinalio rungtynėse 3:0 (1:0) sutriuškino „Liverpool“ ir prieš atsakomąjį mūšį Anglijoje įgijo apčiuopiamą persvarą prieš varžovus.

Triuškinantis rezultatas neatskleidžia, kokia kova vyko aikštėje, galėjusi sėkmingai pakrypti į bet kurią pusę.

Abu klubai rungtynes pradėjo atviru ir aštriu futbolu, siekdami pirmojo įvarčio. Jis krito jau 24-ąją minutę, kai fantastišką Jordi Albos perdavimą uždarė į baudos aikštelę įkirtęs ir vienas prieš „Liverpool“ vartininką likęs Luisas Suarezas.

Puolėjas emocingai šventė įvartį, nors yra žaidęs „Liverpool“ komandoje, kurioje ir sužibėjo.

Antrajame kėlinyje visišką kontrolę perėmę svečiai per pirmas penkiolika minučių atliko tris pavojingus smūgius į vartų plotą, bet pasižymėti nesugebėjo.

Tada atėjo laikas žibėti L.Messi, individualiomis pastangomis prikėlusiam „Barcelona“ puolimą.

Visų pirma jis sukūrė ataką, po kurios L.Suarezas pataikė į skersinį – pirmasis prie atšokusio kamuolio buvo L.Messi, įridenęs jį į vartus ir 74-ąją minutę padvigubinęs persvarą.

82-ąją minutę „Liverpool“ gavo dar vieną skaudų smūgį, kai L.Messi atliko baudos smūgį ir pataikė tiesiai į viršutinį vartų kampą – 3:0. Tai buvo ne tik antrasis ir itin svarbus smūgis, bet ir simbolinė riba argentiniečiui. Tai – 600-asis L.Messi įvartis, atstovaujant „Barcelona“ klubą.

Iš karto po šio įvarčio „Liverpool“ vos nesušvelnino rezultato, bet po sumaišties baudos aikštelėje Mohamedas Salah pataikė į virpstą.

Mačo pabaigoje „Barcelona“ dar pasileido į kontraataką, kurios metus atsidūrė tryse prieš vieną. Atrodė, kad rezultatas jau taps 4:0, bet šimtaprocentinės progos neišnaudojo Ousmane’as Dembele.

Atsakomasis mačas Anglijoje vyks kitą antradienį, gegužės 7 dieną.