Triuškinantį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (36/45) komanda su Jonu Valančiūnu, kuris sužaidė mažiausiai minučių šiame sezone.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 114:141 (18:30, 29:34, 33:55, 34:22) neatsilaikė prieš Memfio „Grizzlies“ (56/25) krepšininkus, kurie nutraukė dviejų nesėkmių atkarpą.

Tuo tarpu „pelikanai“ pralaimėjo po dviejų iš eilės laimėtų rungtynių.

J.Valančiūnas ant parketo praleido tik 6 minutes, per kurias pasižymėjo 8 taškais (3/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, 2 sykius suklydo ir net 5 kartus pažeidė taisykles, kad ir buvo pagrindinis veiksnys, kodėl aukštaūgio minutės buvo gerokai apkarpytos.

Svečiai problemų turėjo jau nuo pirmojo ketvirčio. Jo pabaigoje aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (18:30).

Antrajame situacija per daug nesikeitė. Keitėsi tik skirtumas, kuris dar labiau padidėjo (26:43).

Po didžiosios pertraukos Memfio krepšininkai visiškai dominavo. Komanda trečiajame kėlinyje surinko neįtikimus net 55 taškus. Tai 22 taškais daugiau nei svečiai iš Naujojo Orleano.

Ketvirtajame kėlinyje Memfio klubas įgijo didžiausią pranašumą rungtynėse – 43 taškų (90:133).

Svečiai šansų neturėjo, nors ir deficitas buvo sumažintas, tačiau triuškinančio pralaimėjimo išvengti nepavyko – 114:141.

Į rikiuotę šiame susitikime sugrįžo Memfio klubo atakų organizatorius Ja Morantas, kuris praleido paskutines 9 rungtynes. Žaidęs 27 minutes krepšininkas surinko 21 tašką ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 16 (4/11 dvit., 2/6 trit., 2/6 baud.), Willy Hernangomezas 15 (10 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 13, Jose Alvarado ir Jaredas Harperis po 12, Devonte‘ Grahamas 9.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23 (6/11 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), Ja Morantas 21 (9 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 20 (10/10 dvit.), Ziaire‘as Williamsas 19, Desmondas Bane‘as 18 (4/4 trit.), Jarenas Jacksonas Jr. (9 atk. kam., 4 blk.) ir De‘Anthony Meltonas po 12.