Madrido „Real“ klubas išplėšė dar vieną pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. Sekmadienį Madride vykusiose rungtynėse „Real“ 1:0 palaužė „Sevilla“ komandą.

Tai buvo jau 20-oji „Real“ pergalė per 26 turus, po kurios jie toliau užtikrintai pirmauja lygoje.

Jau dešimtąją minutę Madrido „Real“ pavyko pasiųsti kamuolį į svečių vartus. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog atakos metu buvo pažeistos taisyklės, o dėl to Lukas Vasquezo įvartis nebuvo įskaitytas.

Per visą pirmąjį kėlinį „Sevilla“ vos kartą grasino Madrido futbolininkų vartams, o „Real“ atliko šešis smūgius, iš kurių keturi skriejo į vartų plotą. Visgi, įvarčių žiūrovai taip ir neišvydo.

Antrąjį kėlinį aktyviais veiksmais pradėjo „Real“ brazilų duetas Rodrygo ir Vinicius Junioras, bet jų smūgiai buvo arba netikslūs, arba atremti varžovų vartininko.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 15 minučių Madrido komanda į aikštę metė Luka Modričių. Komandos veteranas jau po penkių minučių parodė savo klasę, kai fantastiškai susistabdė kamuolį ir smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnė pergalingą rungtynių įvartį.