Lietuvos vardas visą savaitę skambėjo egzotiškoje Indonezijoje. Šioje šalyje šešias dienas vykusiame pasaulio tikslaus nusileidimo parasparniu čempionate Lietuvos sportininkė iškovojo bronzą.   Šešerius metus šia sporto šaka užsiiminėjanti lietuvė aplenkė 21 varžovę.

Į Lietuvą grįžusi sportininkė prisipažįsta, kad dėl aukštesnio apdovanojimo nei bronza jai egzotiškoje šalyje trukdė patarties ir treniruočių stoka.

„Trūksta profesionalumo. Trūksta trenerio galbūt. Trūksta naujesnės įrangos. O taip trūksta laiko treniruotėms, nes negaliu visą laiką skirti vien tik šitam sportui“, - tvirtina Jolanta Romanenko.

Tik savaitgaliais sau leidžianti užsiiminėti šia sporto šaka moteris sako, jog yra patenkinta savo pasirodymu Indonezijoje. Tuo pat metu moteris pripažįsta, kad sunku konkuruoti su čekėmis, serbėmis ir slovėnėmis, mat tose šalyse ši sporto šaka yra ypač populiari.

Pasaulio čempionate Indonezijoje iš viso varžėsi 121 pilotas iš 19 šalių. Komandinėje įskaitoje su vienu bronzos medaliu lietuviai užėmė 10 vietą.