15
Milano „Emporio Armani“ – Bambergo „Brose Baskets“ 76:84 (nuotr. SCANPIX)

Mantas Kalnietis Milane pelnė aštuonis taškus, bet pataikė tris metimus iš 13. Lietuvio atstovaujama „Emporio Armani“ (Italija) 76:84 (14:29, 22:21, 16:14, 24:20) pralaimėjo Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija).

15

Šeimininkai pirmavo pirmąsias tris minutes. Vėliau dominavo Vokietijos komanda. Ji turėjo pranašumą visą likusį rungtynių laiką. Didžiausia persvara – 21 taškas (50:29 – 19 minutė).

„Brose Baskets“ gana taikliai atakavo – pataikė 53 procentus dvitaškių (19/36) ir 48 procentus tritaškių (10/21).

Nugalėtojams daugiausia taškų surinko Fabienas Causeuras – 17. Jis atkovojo aštuonis kamuolius.

„Emporio Armani“ 20 pelnė Ricky Hickmanas (5/10 tritaškių), 19 – Miroslavas Raduljica. Pastarasis sugriebė devynis atšokusius kamuolius.

M. Kalnietis aikštėje praleido 30 minučių, įmetė aštuonis taškus, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir atkovojo tris kamuolius. Lietuvis pataikė vieną dvitaškį iš penkių ir du tritaškius iš aštuonių.

Kitose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) svečiuose 72:63 (24:6, 13:15, 17:16, 18:26) nugalėjo Vitorios „Baskonia“ (Ispanija).

Graikai pirmavo visas rungtynes ir nuo pat jų pradžios stvėrė jautį už ragų. „Panathinaikos“ pirmajame kėlinyje spurtavo 11:0 ir ketvirtį laimėjo 24:6.

Didžiausia svečių persvara – 22 taškai (47:25 – 25 min.).

„Baskonia“ ketvirtajame kėlinyje sumažino deficitą.

Atėnų komanda pataikė 63 procentus dvitaškių – 17 iš 27. „Panathinaikos“ nesutrukdė ir 19 klaidų. „Baskonia“ perėmė 11 kamuolių.

18 taškų ir aštuonis atkovotus kamuolius prie pergalės pridėjo Chrisas Singletonas.

Abi komandos, nepaisant rezultato, užsitikrino vietas atkrintamosiose. Jose liko vienas nežinomasis. Geriausius šansus turi Belgrado „Crvena Zvezda“. Teorinių galimybių neprarado Stambulo „Darrusafaka“.