ricky hickmanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ricky hickmanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ricky hickmanas“.

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

„Išsibaudavęs“ kapitonas paliko „Žalgirio“ laivą, kauniečiai krito Bamberge

Kauno „Žalgiris“ patyrė nesėkmę Eurolygos rungtynėse Bamberge. Lietuvos čempionai prarado anksti pražangų prisirinkusį kapitoną Paulių Jankūną. Nors žalgiriečiai kovojo iki galo, antradienio mače su „Brose“ krepšininkais krito po dramatiškos kovos – 86:93 (23:21, 21:16, 17:27, 25:29). Bambergo komanda pirmajame kėlinyje pirmavo 18:12, bet tada „Žalgiris“ spurtavo 7:0. Svečiai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 23:21. Lietuvos čempionai fantastiškai sužaidė antrojo ketvirčio pabaigą, po kurios pi...
2018-01-16

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

Eurolygoje pergalę iškovojo absoliuti autsaiderė

Eurolygoje pergalę iškovojo absoliuti autsaiderė Stambulo „Anadolu Efes“. Ji namie 69:58 (15:18, 14:20, 15:10, 25:10) palaužė Bambergo „Brose“ krepšininkus. Nors šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 13:8, vėliau iniciatyvą perėmė bei nutolo svečiai.
2017-12-29

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.
2017-12-01

Du geriausi Eurolygos turo žaidėjai – lietuviai

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas tapo naudingiausiu Eurolygos devintojo turo krepšininku. E. Ulanovas pergalingame mače su Stambulo „Anadolu Efes“ pelnė 22 taškus, atkovojo septynis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus. Milano „Olimpia“ komandai atstovaujantis Artūras Gudaitis – antras pagal naudingumą turo žaidėjas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo taškus.
2017-11-25

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis žaidė du pratęsimus

Krepšinio trileris. Taip galima pavadinti Eurolygos rungtynes Ispanijoje. Du lietuvius turinti Milano „AX Armani“ išnešė sveiką kailį, po dviejų pratęsimų 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjusi „Valencia“ krepšininkus. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 62:45, bet persvaros neišsaugojo.
2017-11-16

Eurolygoje – trečioji „Brose“ pergalė

Eurolygoje trečiąją pergalę iškovojo Bambergo „Brose“. Ji ketvirtadienį svečiuose po atkaklios kovos 75:69 (30:18, 13:16, 16:19, 16:16) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.
2017-11-02

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.