miroslavas raduljica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miroslavas raduljica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miroslavas raduljica“.

Prie „Crvena Zvezda“ oficialiai prisijungė naujokas: komandą papildė pastaruosius metus Azijoje žaidęs serbas

Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda oficialiai pasirašė kontraktą su Miroslavu Raduljica. 34 metų krepšininkas grįžta į gimtąją Serbiją. Jis pastaruosius penkerius metus žaidė Kinijoje ir Pietų Korėjoje. Praėjusiame sezone Pietų Korėjoje aukštaūgis rinkdavo 8,3 taško ir atkovodavo po 5 kamuolius. Geriausiais karjeros metais M. Raduljica žaidė NBA ir elitinėse Eurolygos komandose.
2022-09-28

Donatas Motiejūnas Kinijoje atvedė savo ekipą į pusfinalį

Donatas Motiejūnas tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju ir atvedė Šandongo „Golden Stars“ komandą į Kinijos krepšinio lygos pusfinalį. Lietuvio ekipa namie 127:104 (25:18, 36:28, 35:33, 31:25) sutriuškino Dziangsu „Dragons“ ir ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių laimėjo sausai 3:0. Lietuvis aikštėje praleido 32 minutes ir pelnė 29 taškus (10/12 dvit., 1/2 trit., 4/10 baud.). Centras taip pat atkovojo 13 kamuolių. Be jo išsiskyrė Dingas Yanyuhangas, surinkęs 27 taškus.
2018-03-18

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.
2017-11-27

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Manto Kalniečio metimai skriejo pro šalį, „Emporio Armani“ vėl pralaimėjo

Mantas Kalnietis Milane pelnė aštuonis taškus, bet pataikė tris metimus iš 13. Lietuvio atstovaujama „Emporio Armani“ (Italija) 76:84 (14:29, 22:21, 16:14, 24:20) pralaimėjo Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija). Šeimininkai pirmavo pirmąsias tris minutes. Vėliau dominavo Vokietijos komanda. Ji turėjo pranašumą visą likusį rungtynių laiką.
2017-03-24

Pamatyk: serbų pirmojo kėlinio spurtą galingu dėjimu „įformina“ M. Raduljica

Serbai pergalingą žygį mače su Australija pradėjau jau nuo pirmųjų rungtynių minučių, o susitikimą baigė užtikrinta pergale 87:61. Australų pradžia buvo sunki, o varžovai spurtavo 8:0, būtent šią sėkmingą atkarpą Serbijai galingu dėjimu užbaigė Miroslavas Raduljica. Serbija: M. Teodosič 22 (5 rez. perd.), S. Markovič 14 (5 rez. perd.), M. Macvan 12, M. Raduljica 11, N. Jokič 9 (11 atk. kam.). Australija: P. Mills 13 (1/9 trit.) ir B. Motum po 13, J. Ingles 12, A. Baynes 7 (8 atk. kam.
2016-08-20

Serbai paskutinių sekundžių trileryje palaužė kroatus

Ketvirtąja Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro pusfinalio dalyve tapo Serbijos rinktinė, trečiadienį ketvirtfinalio rungtynėse 86:83 (20:19, 12:19, 34:14, 20:31) nugalėjusi Kroatijos krepšininkus. Trileris vyko iki paskutinių sekundžių, o rungtynių pabaiga išsitęsė. Vis dėlto 13 taškų deficitą panaikinę kroatai nesugebėjo palaužti serbų, kuriems rungtynių pabaiga susiklostė kiek sėkmingiau.
2016-08-18

Pamatyk: chaotiška Serbijos ir Prancūzijos rungtynių pabaiga

Antrą pergalę Rio de Žaneiro vasaros olimpiados vyrų krepšinio turnyre iškovojo bei šešių ekipų A grupės lyderiu tapo Senojo žemyno bronzos medalininkė Prancūzijos rinktinė, trečiadienį 76:75 (26:17, 14:19, 17:24, 19:15) privertusi antrą nesėkmę per tris turus patyrusius bei ketvirtojoje pozicijoje esančius Serbijos krepšininkus. Rungtynių pabaiga pažėrė aibę klausimų krepšinio stebėtojams, nes susidarė vaizdas, kad abi ekipos nori pralaimėti.
2016-08-11

Serbijos krepšininkai kontrolinėse rungtynėse įveikė prancūzus

Rio de Žaneiro olimpiados krepšinio atrankos turnyrui, kuris liepos 4-9 dienomis vyks Belgrade, besirengianti Serbijos rinktinė šeštadienį kontrolinėse rungtynėse namuose po pratęsimo 94:88 (13:14, 21:22, 23:22, 24:23, 13:7) įveikė Prancūzijos krepšininkus, kurie kelialapį į 2016 metų olimpiadą bandys iškovoti atrankos turnyre Filipinuose.
2016-06-26

Ar sustabdys lietuviai galingą serbų puolimo mašiną?

Europos vyrų krepšinio čempionate ketvirtadienį vyks pirmasis pusfinalis. Prancūzijos rinktinė kausis su Ispanijos komanda. Lietuviai su serbais žais rytoj. Abu mačai prasidės 22.00 val. Šias abejas rungtynes tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ ir TV3 kanalai. VSB parodys ir daugiau mačų. Pusfinalyje Lietuvos krepšininkų laukia dar stipresnis varžovas nei Italija ketvirtfinalyje. Serbai kaip ir prancūzai pirmenybėse dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.