„Manchester United“ pirmi praleido įvartį, bet šventė triuškinančią pergalę

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Bertrandas Traore 24-ąją minutę išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0, bet antrame kėlinyje praleido tris įvarčius.

Bruno Fernandesas 52-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

M.Greenwoodas 56-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ ekipos naudai, o galiausiai Edinsonas Cavani 87-ąją minutę puikiu smūgiu galva įtvirtino „raudonųjų velnių“ pergalę 3:1.

Ollie Watkinsas 89-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Aston Villa“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtiese.