0

Pirmadienio vakarą paaiškėjo naujasis Anglijos „Premier“ lygos čempionas. Juo tapo „Manchester United“ klubas, kuris į savo sąskaitą įsirašo jau 20-ąjį šalies pirmenybių trofėjų. 34 turo rungtynėse „raudonieji velniai“ 3-0 įveikė Birmingemo „Aston Villa“, o visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Robinas van Persie.

Rungtynių aprašymas Pirmasis kėlinys. Šeimininkai muša įvartį jau antrą susitikimo minutę. Po Ryano Giggso perdavimo pasižymi Robinas van Persie. Svečių gynyba visiškai subyrėjo jau pačioje mačo pradžioje.

Birmingemo ekipa nesugeba atsigauti po „šalto dušo“. Svečiai atrodo sutrikę, tuo tarpu Mančesterio klubas ir toliau kuria pavojingus epizodus prie varžovų komandos vartų.

R.van Persie ŠOU tęsiasi. Wayne'as Rooney atlieka olandui perdavimą nuo aikštės vidurio, o pastarasis vienu lietimu smūgiuoja maždaug iš 16 metrų. Puolėjo smūgis idealus, todėl rezultatas tampa 2-0.

Ne daug trūksta, jog įvartį būtų įmušęs ir Michaelas Carrickas. Saugas perima kamuolį ir jo nesusistabdęs smūgiuoja į vartus. Deja, anglo smūgis iš 35 metrų tikslo nepasiekia.

„Manchester United“ komandos futbolininkai du kartus klysta perdavinėdami kamuolį savo aikštės pusėje. „Aston Villa“ sukuria pavojingą ataką ir vos neįmuša įvarčio į „raudonųjų velnių“ vartus.

Trys magiški trejetai - 33 minutė ir trečiasis R.van Persie įvartis. Olandas tiesiog nesustabdomas. Šeimininkų gerbėjai triumfuoja. Puolėjas muša dar vieną įvartį ir dar labiau priartina Mančesterio ekipą prieš 20-o Anglijos čempionų titulo.

Šeimininkai visiškai perima žaidimo kontrolę į savo rankas ir kuria ilgas bei pozicines atakas. Jei žaidimas taip klostysis ir antrajame kėlinyje, Birmingemo komandos laukia sutriuškinimas.

Prie pirmojo kėlinio laiko arbitras prideda net dvi minutes. Deja, per jas įvarčių neįmuša nei šeimininkai, nei svečiai, todėl abiejų ekipų futbolininkai į persirengimo kambarius patraukia rezultatui esant 3-0.

. Antrasis kėlinys. R.van Persie puikiai žaidžia ne tik puolime, bet ir gynyboje. Olandas išsmūgiuoja kamuolį nuo savo vartų linijos ir išgelbsti šeimininkus nuo praleisto įvarčio.

Mančesterio miesto ekipa antrąjį kėlinį pradeda kiek atsipalaidavusi. „Man United“ futbolininkai klysta netoli savo baudos aikštelės ribų, o kamuolį perėmęs Christianas Benteke atlieka pavojingą smūgį, kuris galėjo virsti įvarčiu.

Šeimininkai leidžia kurį laiką svečiams kontroliuoti kamuolį, bet Birmingemo miesto ekipa su juo nesugeba nuveikti nieko prasmingo. Mančesterio klubas patikimai ginasi.

Akivaizdu, kad šiandien ne W.Rooney diena. Nepaisant rezultatyvaus perdavimo R.van Persie, anglas šiame susitikime atlieka labai daug netikslių perdavimų. Puolėjui kol kas nesiseka pataikyti ir į vartų stačiakampį.

W.Rooney atlieka perdavimą nuo kampinio gairelės, o prie kamuolio pirmas suskumba Jonny Evansas. Gynėjas atlieka nestiprų smūgį į vartus, o svečių baudos aikštelėje pavojų neutralizuoja Matthew Lawtonas.

„Man United“ vartininkas Davidas De Gea turi gerokai padirbėti. Karimas Al Ahmadi atlieka labai klastingą smūgį į varžovų vartus, bet kamuolys pataiko į skersinį.

Prie pagrindinio rungtynių laiko teisėjas prideda dvi minutes, bet per jas rezultatas nepakito. Pergalę šventęs „Manchester United“ klubas užsitikrino šalies čempionų titulą. Antroje turnyrinės lentelės vietoje esantis „Manchester City“ pavyti pirmenybių lyderį neturi net teorinių galimybių.

„Manchester United“ 3 – 0 „Aston Villa“ 2‘ [1 – 0] Robin van Persie 13‘ [2 – 0] Robin van Persie 33‘ [3 – 0] Robin van Persie