„Manchester United“ UEFA Europos lygos atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse po permainingos kovos 2:1 nugalėjo LASK futbolininkus ir bendrame rezultate triumfavę 7:1 pateko tarp aštuonių stipriausių šio turnyro komandų.

Philippas Wiesingeris antrojo kėlinio pradžioje nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė LASK į priekį 1:0.

Jesse Lingardas 57-ąją minutę sėkmingai nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Anthony Martialis 88-ąją minutę nukreipė kamuolį vartų tinklą ir išplėšė „Man Utd“ pergalę 2:1.

„Raudonieji velniai" šio turnyro ketvirtfinalyje susitiks su „Copenhagen" futbolininkais.

Aštuntfinalio barjerą sėkmingai peržengė Milano „Inter“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 įveikė „Getafe“.

Į kitą etapą taip pat pateko savo aštuntfinalius laimėjusios komandos – Donecko „Šachtar“ ir „Kobenhavn“.