0
TV3

Principiniame Anglijos „Premier“ lygos mūšyje Wayne'o Rooney įvarčiai lėmė „Man Utd“ pergalę 2-1 prieš „Liverpool“.

Pirmajame kėlinyje progų buvo nedaug - bene arčiausiai tikslo buvo Glenas Johnsonas, bet po „Liverpool“ gynėjo smūgio kaire koja kamuolys praskriejo greta virpsto. Kitoje aikštės pusėje tikslumo pritrūko kamuolį ilgiau kontroliavusios „Man Utd“ ekipos saugui Paului Scholesui.

Kaip paaiškėjo vėliau, lemtingos buvo pirmosios minutės po pertraukos. Sužaidus vos kiek daugiau nei minutę, po kampinio Jordanas Hendersonas pamušė kamuolį galva, o jį į tinklą iš arti pasiuntė Wayne'as Rooney.

Lyg to būtų negana, po kelių akimirkų „Liverpool“ saugas Jay'us Spearingas grubiai suklydo prarasdamas kamuolį savo baudos aikštelės prieigose, o Rooney tuo pasinaudojo ramiai antrą sykį nuginkluodamas Reiną.

Įgiję saugų pranašumą šeimininkai nesistengė pulti ir atlikdavo daug perdavimų savo aikštės pusėje. Tiesa, svečių viltys atgimė 80 minutę, kai po baudos smūgio Rio Ferdinandas nelikvidavo pavojaus vartų prieigose ir leido Luisui Suarezui iš arti sušvelninti skirtumą.

Nepaisant to, „Liverpool“ pastangos per likusį laiką išplėšti lygiąsias buvo bevaisės: Davidui de Gea teko atremti tik pavojingą tolimą Johnsono smūgį.

„Man Utd“ 2 - 1 „Liverpool“

47' [1 - 0] W.Rooney

50' [2 - 0] W.Rooney

80' [2 - 1] L.Suarez