Vakar buvo sužaistos ketverios Anglijos „Premier“ lygos 23-ojo turo rungtynės. Jose pergales šventė abu favoritai - „Manchester United“ ir „Aston Villa“ klubai.

Titulą ginantys „Manchester United“ futbolininkai išvykoje įspūdingai net 5:0 (2:0) patiesė „West Bromwich Albion“ vienuolikę ir net tik dar labiau sutvirtino lyderių poziciją, bet ir pagerino visų laikų „Premier“ lygos „sausų“ rungtynių rekordą – olandas Edwinas van der Saras įvarčio jau nepraleidžia net 11-a mačų iš eilės, iš viso1032 minutes! Prieš tai šis rekordas priklausė „Chelsea“ vartininkui čekui Petrui Čechui. Jis savo vartus „sausus“ buvo išsaugojęs 10 susitikimų – 1025 minutes.

Sero Alexo Fergusono auklėtiniai mače su WBA visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje: 22 minutę įvartį įmušė Dimitaras Berbatovas, o 44 minutę savo kolegos pavyzdžiu pasekė ir Wayne'as Rooney. Po pertraukos svečiai pridėjo dar tris įvarčius: 60 min. Pasižymėjo Nemanja Vidičius, o 65 ir 73 min. - Cristiano Ronaldo.

Savo sėkmingą žaidimą patęsė ir Birmingemo „Aston Villa“ komanda. Ji svečiuose minimaliai 1:0 (1:0) palaužė „Portsmouth“ ekipą. Vienintelį įvartį 21 minutę pelnė Emilis Heskey. Po šios pergalės „Aston Villa“ ne tik pakilo į trečią vietą, bet ir pagal surinktus taškus pavijo antroje pozicijoje esančius  „Liverpool“ futbolininkus.