19
„Manchester United“ – „Tottenham Hotspur“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje iš duobės lipti pradėjo „Manchester United“ klubas. „Raudonieji velniai“ namuose 1:0 nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.

19

Daug progų rungtynėse nebuvo, o vienintelį rungtynių įvartį 29-ąją minutę pelnė Henrikas Mkhitaryanas.

Kitame susitikime „Southampton“ vienuolikė 1:0 palaužė „Middlesbrough“ klubą. Pergalingą įvartį 53-ąją minutę mušė Sofiane Boufalas.

Po pergalės „Man United“ išliko 6-oje vietoje ir savo sąskaitoje turi 24 taškus, jų varžovai „Tottenham Hotspur“ su 27 taškais rikiuojasi penkti.

„Southampton“ po pergalės su 20 taškų susilygino su „Everton“ ir „West Bromwich“ klubais, komandos dalinasi 8-10 vietomis. „Middlesbrough“ ekipa su 15 taškų yra 16-ta.