„Manchester City“ dominavo centriniame Anglijos „Premier“ lygos šeštojo turo mūšyje su Londono „Chelsea“, o „Manchester United“ patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Pepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Chelsea“, o mačo kontrolę perėmė jau pirmame kėlinyje. Šio metu čempionų titulą ginantys „miestiečiai“ kėlė net devynis kampinius, bet savo persvarą įvarčiu pavertė tik prasidėjus antram kėliniui.

Po dar vieno kampinio 53-ąją minutę Joao Cancelo bandė atlikti smūgį, bet kamuolys pataikė Gabrieliui Jesusui į kojas – vis tik jis nepasimetė, atliko neitin patogų smūgį iš maždaug 9 metrų, o kamuolys po rikošeto suspurdo „Chelsea“ ekipos vartų tinkle.

Po šio epizodo „Man City“ kontrolės varžovams neatidavė ir surengė dar bent tris atakas, kurių metu buvo per plauką nuo įvarčio.

Mančesterio futbolininkai dominavo šiame mače pagal visus statistinius rodiklius – kamuolį kontroliavo net 60 proc. laiko, atliko 15 smūgių, iš kurių keturis – į vartų plotą. „Chelsea“ smūgiavo tik penkis kartus ir nė karto nepataikė į vartų plotą.

Kitame susitikime „Manchester United“ 0:1 (0:0) nusileido „Aston Villa“ ekipai. „Raudonieji velniai“ atliko net 25 smūgius į vartus, iš kurių keturis į vartų plotą, bet pasižymėti niekaip nesugebėjo.

Sena patarlė ir vėl pasitvirtino – neįmuši tu, įmuša tau. 88-ąją minutę pasižymėjo Kortney Hause’as ir išplėšė svečiams pergalę.

Bruno Fernandesui 93-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir išlyginti rezultato.